Tulemused

10 km tulemused

KohtNr.NimiAegKlassKoht klassisKlubiTODStartFinish
1101 Ibrahim Mukunga Wachira00:30:45.6Mehed1TÜ ASK13:30:45.600:00:03.600:30:45.6
299 Mark Abner00:33:01.1Mehed2Treeningpartner/Sportland jooksutiim13:33:01.100:00:03.900:33:01.1
3100 Jaanus Kallaste00:33:12.9Mehed3Treeningpartner/Sportland jooksutiim13:33:12.900:00:02.900:33:12.9
429 Dmitri Aristov00:33:45.9Mehed4Treeningpartner13:33:45.900:00:03.400:33:45.9
58 Aleksei Somov00:35:15.9Mehed5Estonian Trail Ranning13:35:15.900:00:03.600:35:15.9
6118 Robert Telpt00:35:41.7Mehed6Audentes13:35:41.700:00:04.900:35:41.7
726 Deniss Šalkauskas00:35:47.4Mehed7TÜ ASK13:35:47.400:00:04.900:35:47.4
860 Luna-Aleksandra Lagoda00:37:42.2Naised1TÜ ASK13:37:42.200:00:03.900:37:42.2
937 German Terehhov00:38:38.9MV 45-541sk MITS13:38:38.900:00:04.400:38:38.9
106 Aleksandr Otto00:38:44.4Mehed8KJKKalev Sillamäe13:38:44.400:00:03.900:38:44.4
1123 Dan Martin Tera00:38:52.8Mehed9Jõhvi Põhikool13:38:52.800:01:46.400:38:52.8
1278 Reemet Küünruss00:39:46.4MV 35-441Sparta13:39:46.400:00:06.600:39:46.4
1341 Hillevi Velba00:39:50.9NV 35-441 13:39:50.900:00:03.600:39:50.9
14109 Denis Urjadnikov00:40:17.7Mehed10Sillamäe13:40:17.700:00:05.100:40:17.7
15110 Jekaterina Mirotvortseva00:40:21.4Naised2Kalev Sillamäe13:40:21.400:00:04.100:40:21.4
1617 Ardo Virkebau00:40:30.2MV 35-442Treeningpartner13:40:30.200:00:04.700:40:30.2
1720 Arvo Sala00:40:36.2MV 45-542Eesti Energia Spordiklubi13:40:36.200:00:02.900:40:36.2
18381 Julia Zimovtseva00:40:45.7NV 35-442Kohtla-Järve13:40:45.700:05:06.400:40:45.7
194 Aleksander Toots00:40:47.9MV 45-543 13:40:47.900:00:04.600:40:47.9
20116 Taavet Tammik00:41:19.4Mehed11Tallinnj13:41:19.400:00:07.100:41:19.4
21115 Karmo Kübarsepp00:41:22.0Mehed12Jõhvikas13:41:22.099:99:9900:41:22.0
22111 Ilja Pimenovs00:41:28.9Mehed13KJK Atleetika13:41:28.900:00:04.400:41:28.9
2380 Richard Peterson00:41:58.7MV 35-443 13:41:58.700:00:08.800:41:58.7
2496 Vitali Petrištšev00:42:06.4MV 35-444ABB spordiklubi13:42:06.400:00:06.100:42:06.4
2588 Sergey Borisov00:42:41.4MV 45-544 13:42:41.400:00:03.500:42:41.4
2612 Andres Koppel00:42:45.7MV 35-445TTÜ13:42:45.700:00:05.600:42:45.7
2776 Oliver Villers00:42:46.7Mehed14Jõhvi G/Jõhvi spordikool13:42:46.700:00:07.400:42:46.7
2830 Dmitri Petrov00:42:56.7Mehed15KJK Atleetika13:42:56.700:00:04.900:42:56.7
29106 Stepan Langebraun00:43:09.4Mehed16Kalev Sillamäe13:43:09.400:00:02.900:43:09.4
3072 Nikolai Modin00:43:28.7Mehed17 13:43:28.700:00:06.900:43:28.7
3183 Ringo Krilovs00:43:33.2MV 35-446Voka13:43:33.200:00:07.100:43:33.2
3228 Dmitri Aleksejev00:43:39.7MV 45-545 13:43:39.700:00:05.600:43:39.7
3386 Saina Mamedova00:43:49.2Naised3KJK Kalev Sillamae13:43:49.200:00:04.100:43:49.2
3461 Madis Pärn00:44:05.4Mehed18 13:44:05.400:00:06.100:44:05.4
3579 Rene Varul00:44:28.2MV 35-447Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus13:44:28.200:00:05.600:44:28.2
3647 Jelizaveta Ševtsova00:44:56.7Naised4KJKKalev Sillamäe13:44:56.700:00:04.700:44:56.7
3790 Tanel Leisalu00:45:13.9MV 35-448 13:45:13.900:00:06.700:45:13.9
3811 Andrei Škubel00:45:14.2Mehed19Treeningpartner13:45:14.200:00:03.900:45:14.2
3977 Randy Orel00:45:15.9MV 45-546Eesti Energia Spordiklubi13:45:15.900:00:05.600:45:15.9
4018 Artjom Volkov00:45:21.4Mehed20KJKKalev Sillamäe13:45:21.400:00:04.900:45:21.4
4174 Oleksandr Skolozhabskyy00:45:32.7MV 35-449 13:45:32.700:00:09.100:45:32.7
4268 Marko Pärn00:46:23.7Mehed21KJK VISA13:46:23.700:00:07.800:46:23.7
4393 Toomas Toom00:46:31.2MV 45-547SK Stamina13:46:31.200:00:05.100:46:31.2
4425 Darja Bažulina00:47:01.9Naised5KJKKalev Sillamäe13:47:01.900:00:05.400:47:01.9
4553 Kaur Kama00:47:09.9Mehed22 13:47:09.900:00:09.800:47:09.9
46105 Karl Viimsalu00:47:10.2Mehed23BC Karjamaa13:47:10.200:00:09.800:47:10.2
4746 Jaroslav Stupnikov00:47:33.2Mehed24KJKKalev Sillamäe13:47:33.200:00:04.100:47:33.2
4884 Rivo Kaldvee00:47:37.4MV 35-4410Advokaadibüroo Kaarma & Kaldvee13:47:37.400:00:06.100:47:37.4
4945 Jan Aas00:47:44.4MV 35-4411 13:47:44.400:00:07.600:47:44.4
5044 Jalar Sildnik00:47:57.9MV 35-4412 13:47:57.900:00:07.200:47:57.9
512 Aarne Nõmberg00:48:06.2MV 45-548Eesti Energia Spordiklubi13:48:06.200:00:06.100:48:06.2
52103 Sergei Porotsin00:48:27.7MV 35-4413Elme Messer Gaas13:48:27.700:00:06.900:48:27.7
53108 German Avakjan00:48:34.9Mehed25 13:48:34.900:00:04.400:48:34.9
5462 Maksim Olissov00:48:37.9MV 35-4414Eesti Energia Spordiklubi13:48:37.900:00:05.400:48:37.9
5554 Kert Männik00:48:51.0Mehed26Tartu Ülikool13:48:51.000:00:08.100:48:51.0
5694 Urmas Virkebau00:48:53.2MV 45-549 13:48:53.200:00:10.600:48:53.2
5734 Erik Gamzejev00:49:08.7MV 45-5410Põhjarannik13:49:08.700:00:06.900:49:08.7
5891 Tatjana Kuzmenok00:49:21.2Naised6 13:49:21.200:00:09.100:49:21.2
5955 Kristel Laane00:49:23.2NV 35-443 13:49:23.200:00:07.200:49:23.2
6056 Kristina Golubeva00:49:36.4NV 35-444 13:49:36.400:00:05.400:49:36.4
6127 Diana Osur00:50:00.2NV 45-541 13:50:00.200:00:06.700:50:00.2
623 Aivar Oja00:50:15.2MV 45-5411Alutaguse Malev13:50:15.200:00:08.100:50:15.2
6335 Galina Bernat00:50:21.7NV 45-542Treeningpartner13:50:21.700:00:03.600:50:21.7
6431 Eike Mällo00:51:27.7NV 35-445 13:51:27.700:00:07.200:51:27.7
6559 Liisa Säde00:51:35.9Naised7 13:51:35.900:00:08.300:51:35.9
6649 Kaarel Kuznetsov00:52:36.7MV 35-4415 13:52:36.700:00:07.100:52:36.7
6771 Natalja Sazonova00:52:47.4NV 35-446 13:52:47.400:00:05.900:52:47.4
6836 Gerli Lehtlaan00:52:50.7Naised8PPA13:52:50.700:00:08.600:52:50.7
6919 Arvo Elm00:52:54.9MV 35-4416 13:52:54.900:00:08.400:52:54.9
7048 Julia Nišajeva00:53:08.9NV 35-447 13:53:08.900:00:10.300:53:08.9
7185 Roel Burov00:53:33.7Mehed27 13:53:33.700:00:09.900:53:33.7
7213 Andres Noole00:53:46.2MV 45-5412pensionär13:53:46.200:00:06.900:53:46.2
7373 Nina Solopaeva00:54:08.9Naised9KJKKalev Sillamäe13:54:08.900:00:05.600:54:08.9
74107 Rannar Tuiv00:55:00.7Mehed28Jõhvi 13:55:00.700:00:10.300:55:00.7
7595 Valmar Kaljurand00:55:58.9Mehed29 13:55:58.900:00:08.100:55:58.9
7664 Marielle Kurs00:56:27.2Naised10SK JÄRVE13:56:27.200:00:06.700:56:27.2
7715 Anette Villberg00:56:35.4Naised11 13:56:35.400:00:10.300:56:35.4
7881 Riina Vaht00:57:07.4NV 35-448 13:57:07.400:00:08.100:57:07.4
7940 Helge Murutalu00:57:29.8NV 45-543 13:57:29.800:00:08.900:57:29.8
807 Aleksandra Tumaš00:57:44.7NV 35-449 13:57:44.700:00:09.600:57:44.7
8170 Mihkel Olt00:57:44.7MV 35-4417 13:57:44.700:00:10.300:57:44.7
8275 Olga Komarova00:58:19.0NV 35-4410 13:58:19.000:00:10.600:58:19.0
8351 Kalle Pärt00:58:26.5MV 45-5413 13:58:26.500:00:11.300:58:26.5
8439 Helen Rajas00:58:35.2NV 35-4411HELENI LEIB OÜ13:58:35.200:00:08.400:58:35.2
8532 Ele Luuk00:58:51.0Naised12 13:58:51.000:00:09.600:58:51.0
861 Aare Lember00:59:51.4MV 35-4418 13:59:51.400:00:09.300:59:51.4
87114 Albert Ehter01:00:09.2MV 45-5414Narva Jõesuu14:00:09.200:00:07.801:00:09.2
8822 Daisy Kroon01:02:55.0NV 45-544RSK Jõhvikas14:02:55.000:00:09.101:02:55.0
8992 Tiina Salla01:04:27.5NV 35-4412Alutaguse Malev14:04:27.500:00:08.901:04:27.5
9042 Ilona Berezina01:04:43.2NV 35-4413 14:04:43.200:00:09.901:04:43.2
91112 Oksana Järverand01:04:44.7NV 35-4414narva14:04:44.700:00:08.301:04:44.7
9216 Anneli Laaneväli01:05:00.7NV 45-545Kehra Tervisekeskus14:05:00.700:00:10.301:05:00.7
9343 Ilona Hovinen01:14:11.2NV 35-4415YIT INFRA Eesti AS14:14:11.200:00:07.401:14:11.2
9414 Andrey Avanesov01:14:12.0MV 45-5415Eesti Energia Spordiklubi14:14:12.000:00:08.401:14:12.0
95113 Veera Putan01:20:40.8NV 45-546Ńarva-Jõesuu14:20:40.800:00:07.401:20:40.8
9999995 Aleksandr KuleshovDNSMV 35-44999999Treeningpartner 99:99:9999:99:99
9999999 Andi NootDNSMehed999999  99:99:9999:99:99
99999924 Danny-Rocco AntonDNSMehed999999Alutaguse Suusaklubi 99:99:9999:99:99
99999933 Erich PulleritsDNSMehed999999Jõhvi Riigigümnaasium 99:99:9999:99:99
99999910 Andrei SemenkovNot startedMV 35-44999999Viru JVP 99:99:9999:99:99
99999921 Aveli UustaluNot startedNaised999999Alutaguse Suusaklubi 99:99:9999:99:99
99999938 Haide PertelNot startedNaised999999  99:99:9999:99:99
99999950 Kaja JõemetsNot startedNV 45-54999999Sparta 99:99:9999:99:99
99999952 Kaspar KrauvärkNot startedMehed999999Alutaguse Suusaklubi 99:99:9999:99:99
99999957 Kristo TamsaluNot startedMV 35-44999999  99:99:9999:99:99
99999958 Külliki LainesNot startedNaised999999FB Jooksmine 99:99:9999:99:99
99999963 Margus ÖöpikNot startedMV 35-44999999  99:99:9999:99:99
99999965 Mari-Liis KallikormNot startedNaised999999  99:99:9999:99:99
99999966 Marina BorisovaNot startedNaised999999  99:99:9999:99:99
99999967 Marko MaasikNot startedMehed999999  99:99:9999:99:99
99999969 Martin IljaNot startedMV 35-44999999Metsa Ost OÜ 99:99:9999:99:99
99999987 Sander OsvetNot startedMV 45-54999999Sparta 99:99:9999:99:99
99999989 Sergey GoshkaNot startedMV 35-44999999Ida-Viru Keskhaigla 99:99:9999:99:99
99999997 Ülo-Gàbor OjavaNot startedMehed999999Treeningpartner-Eviko tiim  99:99:9999:99:99
99999998 Mirjam VintNot startedNV 35-44999999Treeningpartner 99:99:9999:99:99
999999104 Marina FatunNot startedNV 35-44999999Jõhvi  99:99:9999:99:99

5 km tulemused

KohtNr.NimiAegKlassKoht klassisKlubiTODStartFinish
1324 Stivert Pulk00:21:10.9P 2002.-2003.a.1Treeningpartner13:26:10.900:00:03.200:21:10.9
2316 Ragnar Krauvärk00:21:20.6P 2002.-2003.a.2Alutaguse Suusaklubi13:26:20.600:00:04.100:21:20.6
3305 Mario Kivil00:22:17.1P 2002.-2003.a.3Alutaguse Suusaklubi13:27:17.100:00:04.100:22:17.1
4376 Artur Veskus00:22:21.4P 2004.-2005.a.1 13:27:21.400:00:04.400:22:21.4
5274 Eerik Hudilainen00:22:58.9P 2004.-2005.a.2Treeningpartner-Eviko tiim 13:27:58.900:00:03.200:22:58.9
6278 Igor Škubel00:24:02.6MV 55+1Eesti Energia Spordiklubi13:29:02.600:00:04.200:24:02.6
7312 Nikolas Lahno00:24:19.9P 2004.-2005.a.3Treeningpartner-Eviko tiim 13:29:19.900:00:03.200:24:19.9
8317 Ravel Leisalu00:25:28.1P 2004.-2005.a.4Alutaguse SUKL13:30:28.100:00:06.900:25:28.1
9299 Margo Jagant00:25:34.6P 2004.-2005.a.5RSKsPORTKUNDA13:30:34.600:00:03.200:25:34.6
10295 Liset Vähk00:26:11.4T 2002.-2003.a.1Alutaguse Suusaklubi13:31:11.400:00:04.200:26:11.4
11306 Markus Rolitš00:26:11.6P 2004.-2005.a.6Jõhvi Põhikool13:31:11.600:00:04.400:26:11.6
12308 Maximilian Sokolov00:26:16.4P 2002.-2003.a.4Jõhvi Põhikool13:31:16.400:00:07.600:26:16.4
13330 Valeria Paskidova00:26:41.9T 2002.-2003.a.2KJKKalev Sillamäe13:31:41.900:00:02.700:26:41.9
14271 Arwed Puusalu00:26:54.4MV 55+2ELRATO13:31:54.400:00:06.400:26:54.4
15332 Vladimir Võlegzanin00:26:59.1MV 55+3kaevandus  ESTONIA13:31:59.100:00:05.100:26:59.1
16285 Kaidi Jagant00:27:01.1T 2002.-2003.a.3RSKsPORTKUNDA13:32:01.100:00:03.200:27:01.1
17373 Anna Lis00:27:12.1T 2004.-2005.a.1sk MITS13:32:12.100:00:03.200:27:12.1
18331 Vladimir Lapin00:27:28.1MV 55+4SK MITŠ13:32:28.100:00:05.400:27:28.1
19286 Kaili Jagant00:27:31.1T 2004.-2005.a.2RSKsPORTKUNDA13:32:31.100:00:03.200:27:31.1
20283 Julia Kiseljova00:27:40.6T 2004.-2005.a.3KJKKalev Sillamäe13:32:40.600:00:03.600:27:40.6
21273 Devid Toomast00:27:58.1P 2004.-2005.a.7Jõhvi Vene Põhikool13:32:58.100:00:04.900:27:58.1
22270 Arno Proode00:28:46.6MV 55+5VKG13:33:46.600:00:06.400:28:46.6
23275 Erika Bugrova00:28:47.1T 2004.-2005.a.4KJKKalev Sillamäe13:33:47.100:00:04.100:28:47.1
24320 Rein Kane00:29:02.4MV 55+6 13:34:02.400:00:07.100:29:02.4
25307 Marlen Ööpik00:29:51.6T 2004.-2005.a.5Jõhvi Spordikool13:34:51.600:00:05.900:29:51.6
26380 Ariin Viirlaid00:30:29.2T 2002.-2003.a.4Alutaguse Suusaklubi13:35:29.200:00:05.900:30:29.2
27269 Annyka Priske00:31:58.9T 2004.-2005.a.6 13:36:58.900:00:03.600:31:58.9
28377 Reigo Säälik00:32:08.2P 2002.-2003.a.5 13:37:08.200:00:03.700:32:08.2
29294 Ksenija Klimenkova00:32:13.9T 2004.-2005.a.7Ahtme Gümnaasium13:37:13.900:00:04.100:32:13.9
30372 Viivian Viikmaa00:32:38.4T 2002.-2003.a.5Jõhvi Põhikool13:37:38.400:00:05.100:32:38.4
31327 Uljana Bugrova00:33:30.7T 2002.-2003.a.6KJKKalev Sillamäe13:38:30.700:00:03.600:33:30.7
32261 Adelina Šumenkova00:34:14.7T 2002.-2003.a.7Kohtla-Järve VSK13:39:14.700:00:06.400:34:14.7
33279 Ines Toots00:35:19.9T 2002.-2003.a.8Jõhvi Gümnaasium13:40:19.900:00:04.700:35:19.9
34293 Kristo Kangur00:35:38.4P 2002.-2003.a.6Viimsi Kool13:40:38.400:00:08.400:35:38.4
35350 Hanna-Liisa Kiil00:35:45.2T 2002.-2003.a.9 13:40:45.200:00:06.400:35:45.2
36314 Paul Pärt00:36:31.4P 2004.-2005.a.8Jõhvi Põhikool13:41:31.400:00:11.400:36:31.4
37288 Karolin Moor00:38:46.2T 2004.-2005.a.8Alutaguse Suusaklubi13:43:46.200:00:04.400:38:46.2
38379 Evalina Seimar00:39:45.7T 2004.-2005.a.9Jõhvi Põhikool13:44:45.700:00:04.700:39:45.7
39276 Evelin Gutseva00:39:46.4T 2004.-2005.a.10Jõhvi Põhikool13:44:46.400:00:05.200:39:46.4
999999266 Alex OjavaNot startedP 2004.-2005.a.999999Treeningpartner-Eviko tiim  99:99:9999:99:99
999999272 Denis RudchenkoNot startedP 2004.-2005.a.999999Alutaguse Suusaklubi 99:99:9999:99:99
999999277 Evelina SeimarNot startedT 2004.-2005.a.999999Jõhvi Põhikool 99:99:9999:99:99
999999290 Keili KaruNot startedT 2002.-2003.a.999999Alutaguse Suusaklubi 99:99:9999:99:99
999999291 Kert KaruNot startedP 2004.-2005.a.999999Alutaguse Suusaklubi 99:99:9999:99:99
999999304 Mari-Nicole BerezovskajaNot startedT 2002.-2003.a.999999Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 99:99:9999:99:99
999999315 Pjotr DzjubaNot startedMV 55+999999Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus 99:99:9999:99:99
999999318 Reesi KülmhallikNot startedT 2002.-2003.a.999999Nõo Reaalgümnaasium/Jõhvi Spordikool 99:99:9999:99:99
999999333 Ülo OjavaNot startedMV 55+999999Treeningpartner-Eviko tiim  99:99:9999:99:99

Noortejooks 1 km tulemused

KohtNr.NimiAegKlassKoht klassisKlubiTODStartFinish
1181 Kaur Tasane00:04:15.8P 2006.-2007.a.1Luunja keskkool12:34:16.800:00:04.100:04:15.8
2176 Karel Vähk00:04:16.3P 2006.-2007.a.2Alutaguse Suusaklubi12:34:17.300:00:02.100:04:16.3
3141 Andero Virkebau00:04:19.5P 2006.-2007.a.3Treeningpartner-Eviko tiim 12:34:20.500:00:02.100:04:19.5
4164 Herta Rajas00:04:22.5T 2006.-2007.a.1Alutaguse Suusaklubi12:19:24.500:00:00.000:04:22.5
5132 Àdàm Ojava00:04:23.5P 2006.-2007.a.4Treeningpartner-Eviko tiim 12:34:24.500:00:02.100:04:23.5
6143 Andres Kiisel00:04:25.0P 2008.-2009.a.1 12:34:26.000:00:03.100:04:25.0
7182 Keitlyn Kuningas00:04:29.2T 2006.-2007.a.2Alutaguse Suusaklubi12:19:31.299:99:9900:04:29.2
8175 Kairi Jagant00:04:31.5T 2006.-2007.a.3RSKsPORTKUNDA12:19:33.500:00:00.000:04:31.5
9136 Aleksejev Ivan00:04:32.0P 2006.-2007.a.5 12:34:33.000:00:04.500:04:32.0
10146 Anette Ahu00:04:33.2T 2008.-2009.a.1Alutaguse Suusaklubi12:19:35.200:00:00.200:04:33.2
11230 Risto Kuzhmenkov00:04:42.3P 2006.-2007.a.6Jõhvi Põhikool12:34:43.300:00:02.600:04:42.3
12153 Egor Klimenkov00:04:46.5P 2008.-2009.a.2Viru jalgpallikool Tiigrid12:34:47.500:00:02.100:04:46.5
13203 Pavel Paiste00:04:49.0P 2006.-2007.a.7Alutaguse Suusaklubi12:34:50.000:00:03.800:04:49.0
14167 Ivan Muhin00:04:49.5P 2006.-2007.a.8KJKKalev Sillamäe12:34:50.599:99:9900:04:49.5
15199 Mirta Rajas00:04:50.7T 2008.-2009.a.2Alutaguse Suusaklubi12:19:52.700:00:01.000:04:50.7
16142 Andrei Artamonok00:04:55.3P 2008.-2009.a.3KJKKalev Sillamäe12:34:56.300:00:02.700:04:55.3
17207 Rodion Ištšik00:04:57.5P 2008.-2009.a.4Jõhvi Põhikool12:34:58.500:00:03.800:04:57.5
18159 Gregory Johan Lizdenis00:04:58.3P 2006.-2007.a.9Jõhvi Spordikool12:34:59.300:00:03.100:04:58.3
19206 Rihard Rose00:04:58.3P 2008.-2009.a.5Jõhvi Põhikool/Spordikool12:34:59.300:00:03.800:04:58.3
20192 Markus Moor00:04:59.3P 2008.-2009.a.6Alutaguse Suusaklubi12:35:00.300:00:02.600:04:59.3
21225 Karl Oks00:04:59.3P 2010.-2011.a.1Jõhvi Põhikool12:35:00.300:00:03.000:04:59.3
22221 Ilja Lis00:05:00.5P 2006.-2007.a.10Ahtme Gümnaasium12:35:01.500:00:03.100:05:00.5
23186 Kristofer Kütt00:05:01.0P 2008.-2009.a.7Jõhvi Põhikool12:35:02.000:00:03.300:05:01.0
24224 Nikita Gorbunov00:05:02.3P 2008.-2009.a.8Jõhvi Vene Põhikool12:35:03.399:99:9900:05:02.3
25191 Mariel Ööpik00:05:05.2T 2008.-2009.a.3Jõhvi Spordikool12:20:07.200:00:00.000:05:05.2
26190 Magnus Jagant00:05:06.0P 2008.-2009.a.9KÜG12:35:07.000:00:01.900:05:06.0
27169 Jegor Jefremov00:05:07.5P 2008.-2009.a.10Alutaguse Suusaklubi12:35:08.500:00:03.800:05:07.5
28161 Grette Semenkova00:05:10.0T 2008.-2009.a.4Jõhvi Põhikool12:20:12.000:00:00.500:05:10.0
29193 Marten Virkebau00:05:10.5P 2010.-2011.a.2Jõhvi Spordikool12:35:11.500:00:02.600:05:10.5
30213 Triinu Toomel00:05:12.2T 2006.-2007.a.4Jõhvi Põhikool12:20:14.200:00:00.500:05:12.2
31178 Karl Erich Allikmäe00:05:12.8P 2008.-2009.a.11Jõhvi Põhikool12:35:13.800:00:02.700:05:12.8
32234 Anton Skurjagin00:05:15.0P 2010.-2011.a.3Tammiku põhikool12:35:16.000:00:03.100:05:15.0
33223 Eduard Alt00:05:15.5P 2008.-2009.a.12GAG12:35:16.500:00:03.300:05:15.5
34162 Henri Marten Mihkelson00:05:18.3P 2008.-2009.a.13Jõhvi Põhikool12:35:19.300:00:02.100:05:18.3
35196 Mikk Tasane00:05:20.3P 2010.-2011.a.4Luunja keskkool12:35:21.300:00:04.500:05:20.3
36137 Alexander Hudilainen00:05:20.8P 2008.-2009.a.14TREENINGPATNER12:35:21.800:00:02.600:05:20.8
37218 Illarion Porotsin00:05:21.8P 2006.-2007.a.11 12:35:22.800:00:04.300:05:21.8
38173 Joakim Olt00:05:22.8P 2010.-2011.a.5Jõhvi Spordikool12:35:23.800:00:03.800:05:22.8
39157 Emilia Laanjärv00:05:23.7T 2006.-2007.a.5Jõhvi Põhikool12:20:25.700:00:01.000:05:23.7
40214 Uljana Baskakova00:05:23.7T 2006.-2007.a.6KJKKalev Sillamäe12:20:25.700:00:00.000:05:23.7
41210 Timofey Goshka00:05:25.3P 2008.-2009.a.15Illuka kool12:35:26.300:00:03.300:05:25.3
42198 Mirell Kuningas00:05:26.2T 2010.-2011.a.1Alutaguse suusaklubi/ Jõhvi spordikool12:20:28.200:00:01.100:05:26.2
43147 Anette Kivimägi00:05:29.7T 2010.-2011.a.2Iisaku gümnaasium12:20:31.700:00:01.200:05:29.7
44235 Madly Tarume00:05:31.2T 2008.-2009.a.5Maidla Põhikool12:20:33.299:99:9900:05:31.2
45158 Gleb Tsernikov00:05:33.5P 2010.-2011.a.6Johvi pohikool12:35:34.500:00:02.300:05:33.5
46151 Daniil Mitrofanov00:05:42.0P 2008.-2009.a.16FC Tiigrid12:35:43.000:00:03.200:05:42.0
47228 Lison Sööt00:05:42.5T 2008.-2009.a.6 12:20:44.500:00:01.200:05:42.5
48226 Olivar Toovis00:05:44.8P 2010.-2011.a.7Toila Gümnaasium12:35:45.800:00:02.100:05:44.8
49194 Mathew William Trenholm00:05:45.8P 2006.-2007.a.12Jõhvi Põhikool12:35:46.800:00:03.800:05:45.8
50187 Kuldar Mänd00:05:49.5P 2006.-2007.a.13Järve Gümnaasium12:35:50.500:00:03.800:05:49.5
51183 Kirill Belinin00:05:50.0P 2008.-2009.a.17Loo JK12:35:51.000:00:02.600:05:50.0
52139 Allan Adamson00:05:50.5P 2008.-2009.a.18FC Tiigrid12:35:51.500:00:03.800:05:50.5
53140 Anastassia Petrištševa00:05:53.7T 2010.-2011.a.3Narva PSK/Narva Kesklinna Gümnaasium12:20:55.700:00:01.100:05:53.7
54177 Karina Rumbahh00:05:57.7T 2006.-2007.a.7Slaavi Põhikool12:20:59.700:00:00.200:05:57.7
55171 Jelizaveta Gorbatšjova00:06:01.2T 2008.-2009.a.7KJK Kalev Sillamae12:21:03.200:00:01.000:06:01.2
56189 Linda-Alisia Lagoda00:06:03.2T 2010.-2011.a.4 12:21:05.200:00:01.100:06:03.2
57232 Anastasia Olintsova00:06:05.0T 2008.-2009.a.8Narva PSK 12:21:07.000:00:01.000:06:05.0
58131 Aaron Krilovs00:06:05.5P 2010.-2011.a.8Toila Gümnaasium12:36:06.500:00:03.100:06:05.5
59155 Elisabeth Rattasepp00:06:05.9T 2008.-2009.a.9Jõhvi Põhikool12:21:07.900:00:00.500:06:05.9
60204 Reeli Rostin00:06:06.7T 2008.-2009.a.10Jõhvi Põhikool12:21:08.700:00:00.500:06:06.7
61184 Kirill Jegorov00:06:13.0P 2006.-2007.a.14KJKKalev Sillamäe12:36:14.000:00:03.200:06:13.0
62231 Valeria Rolitze00:06:16.5T 2008.-2009.a.11Jõhvi Põhikool12:21:18.500:00:00.500:06:16.5
63185 Kristin Kender00:06:17.7T 2006.-2007.a.8Toila Gümnaasium12:21:19.700:00:02.000:06:17.7
64163 Henry-Markkus Järvpõld00:06:18.3P 2010.-2011.a.9Jõhvi Põhikool12:36:19.300:00:02.300:06:18.3
65179 Karle Niinepuu00:06:26.0P 2008.-2009.a.19Jõhvi Põhikool, Jõhvi Spordikool12:36:27.000:00:04.800:06:26.0
66188 Liana Muhhina00:06:27.0T 2010.-2011.a.5Jõhvi Spordikool12:21:29.000:00:00.500:06:27.0
67227 Alina Volkova00:06:28.9T 2006.-2007.a.9Kalev Sillamäe12:21:30.900:00:01.500:06:28.9
68233 Karolyn Kolde00:06:29.9T 2010.-2011.a.6Jõhvi Põhikool12:21:31.900:00:01.100:06:29.9
69217 Rodion Porotsin00:06:30.0P 2008.-2009.a.20 12:36:31.000:00:05.300:06:30.0
70216 Andrian Lullu00:06:32.8P 2008.-2009.a.21Jõhvi Põhikool12:36:33.800:00:02.100:06:32.8
71208 Ronja Rajas00:06:32.9T 2010.-2011.a.7Illuka lasteaed12:21:34.900:00:01.700:06:32.9
72220 Adriane Raukas00:06:34.0T 2010.-2011.a.8Otepää Gümnaasium12:21:36.000:00:01.000:06:34.0
73174 Joel Aaron Reiska00:06:36.5P 2010.-2011.a.10Voka Lasteaed / FC Phoenix12:36:37.500:00:04.000:06:36.5
74195 Merite Johanna Lizdenis00:06:38.0T 2010.-2011.a.9Jõhvi Spordikool12:21:40.000:00:01.500:06:38.0
75150 Daniel Oliver Trenholm00:06:40.5P 2010.-2011.a.11Jõhvi Põhikool12:36:41.500:00:04.000:06:40.5
76148 Annabel Jõesaar00:06:41.0T 2010.-2011.a.10Jõhvi Põhikool12:21:43.000:00:01.100:06:41.0
77180 Kaspar Sarv00:06:41.0P 2010.-2011.a.12Jõhvi Põhikool12:36:42.000:00:03.800:06:41.0
78200 Mirtel Kõue Gamzejev00:06:46.7T 2006.-2007.a.10Jõhvi Põhikool12:21:48.700:00:01.200:06:46.7
79205 Rene Lember00:06:49.3P 2008.-2009.a.22Jõhvi Spordikool12:36:50.300:00:02.700:06:49.3
80154 Eliise Jõesaar00:06:57.0T 2008.-2009.a.12Jõhvi Põhikool12:21:59.000:00:01.100:06:57.0
81209 Simon Parts00:07:12.8P 2010.-2011.a.13 12:37:13.800:00:04.000:07:12.8
82229 Lisbeth Kasemets00:07:19.2T 2006.-2007.a.11Jõhvi Põhikool12:22:21.200:00:01.500:07:19.2
83134 Aleksander Fedorenko00:07:23.8P 2008.-2009.a.23Jõhvi Spordikool12:37:24.800:00:04.500:07:23.8
84168 Ivan Nikitin00:07:25.5P 2008.-2009.a.24 12:37:26.500:00:05.000:07:25.5
85138 Alina Bugrova00:07:27.5T 2008.-2009.a.13KJKKalev Sillamäe12:22:29.500:00:01.200:07:27.5
86222 Mirtel Paunver00:07:30.5T 2010.-2011.a.11Jõhvi Põhikool12:22:32.500:00:01.500:07:30.5
87160 Grete Raketski00:07:37.5T 2010.-2011.a.12Jõhvi Põhikool12:22:39.500:00:01.500:07:37.5
88219 Tenver Dello00:07:39.5P 2010.-2011.a.14Jõhvi Põhikool12:37:40.500:00:04.500:07:39.5
89202 Olivia-Aleksandra Romanenko00:08:08.5T 2010.-2011.a.13Lauatennise klubi üks-teist12:23:10.500:00:00.000:08:08.5
90133 Adeele Olt00:08:55.5T 2006.-2007.a.12Jõhvi Spordikool12:23:57.599:99:9900:08:55.5
91166 Isabel Vallimäe00:08:56.0T 2010.-2011.a.14Mai lasteaed12:23:58.000:00:14.500:08:56.0
92201 Nikita Skolozhabskyy00:14:09.8P 2010.-2011.a.15Johvi Spordikool12:44:10.800:00:04.000:14:09.8
999999102 Anastassia OlissovaDNST 2008.-2009.a.999999Narva PSK  99:99:9999:99:99
999999145 Aneli PihlakDNST 2006.-2007.a.999999KJKKalev Sillamäe 99:99:9999:99:99
999999149 Arseni ZubarevDNSP 2010.-2011.a.999999  99:99:9999:99:99
999999152 Dmitri ZubarevDNSP 2010.-2011.a.999999  99:99:9999:99:99
999999156 Emili MatjušenkoDNST 2008.-2009.a.999999Jõhvi Vene Põhikool 99:99:9999:99:99
999999165 Ingel Säde GamzejevDNST 2010.-2011.a.999999Jõhvi Põhikool 99:99:9999:99:99
999999170 Jegor ŽigadloDNSP 2008.-2009.a.999999Ahtme Gümnaasium 99:99:9999:99:99
999999197 Mikk TasaneDNSP 2010.-2011.a.999999Luunja keskkool 99:99:9999:99:99
999999211 Timothy LiivamägiDNSP 2006.-2007.a.999999Jõhvi Vene Põhikool 99:99:9999:99:99

Rahvajooks 5 km tulemused

KohtNr.NimiAegKlassKoht klassisKlubiTODStartFinish
1326 Timur-Daniel Lagoda00:20:54.1Rahvajooks1TÜ ASK13:25:54.100:00:02.900:20:54.1
2352 Jaan Kostjukov00:22:09.6Rahvajooks2 13:27:09.600:00:02.900:22:09.6
3359 Kristina Andronova00:25:43.9Rahvajooks1SK Audentes13:30:43.900:00:04.600:25:43.9
4345 Ando Kangur00:26:05.9Rahvajooks3Liebherr.com13:31:05.900:00:08.100:26:05.9
5383 Riho Murutalu00:26:35.6Rahvajooks4 13:31:35.600:00:07.600:26:35.6
6268 Andrus Kurs00:27:21.9Rahvajooks5SK JÄRVE13:32:21.900:00:05.400:27:21.9
7323 Sean Fitzmaurice00:27:49.6Rahvajooks6Tartu Ülikool13:32:49.600:00:06.400:27:49.6
8322 Rudolf Rostin00:28:28.1Rahvajooks7Jõhvi Spordikool/Jõhvi Põhikool13:33:28.100:00:03.100:28:28.1
9368 Toomas Hansen00:28:43.1Rahvajooks8TahmaToomas oü13:33:43.100:00:05.900:28:43.1
10280 Jasper Jonel Enok00:28:48.2Rahvajooks9Jõhvi Põhikool13:33:48.200:00:04.100:28:48.2
11329 Valeri Žerebtsov00:29:55.1Rahvajooks10NARVA KOLLEDŽ13:34:55.100:00:06.500:29:55.1
12298 Margit Trilljärv00:29:56.9Rahvajooks2Aiandi BOSS13:34:56.900:00:05.900:29:56.9
13296 Maigi Kuusemäe00:30:17.9Rahvajooks3 13:35:17.900:00:04.700:30:17.9
14363 Merle Rajasaar00:30:41.2Rahvajooks4 13:35:41.200:00:07.600:30:41.2
15347 Antonina Lattu00:30:46.2Rahvajooks5 13:35:46.200:00:10.400:30:46.2
16319 Regina Labent00:30:58.4Rahvajooks6 13:35:58.400:00:07.100:30:58.4
17328 Vadim Sokolov00:31:30.2Rahvajooks11Pistrik I-V OÜ13:36:30.200:00:07.600:31:30.2
18362 Merilin Tasane00:31:50.2Rahvajooks7 13:36:50.200:00:10.600:31:50.2
19264 Albina Konovalova00:31:58.9T 2004.-2005.a.1JVP13:36:58.900:00:03.200:31:58.9
20357 Kristel Rajasaar00:31:59.4Rahvajooks8 13:36:59.400:00:08.100:31:59.4
21311 Nelli Marko-Olissova00:32:14.7Rahvajooks9narva13:37:14.700:00:06.900:32:14.7
22303 Mariliis Kurs00:32:24.2Rahvajooks10SK JÄRVE13:37:24.200:00:08.600:32:24.2
23353 Jekaterina Vassiljeva00:32:39.4Rahvajooks11Jõhvi Volikogu13:37:39.400:00:09.400:32:39.4
24361 Martin Repinski00:32:39.4Rahvajooks12Jõhvi vallavalitsus13:37:39.400:00:07.800:32:39.4
25267 Andrei Sazonov00:33:16.2Rahvajooks13 13:38:16.200:00:06.900:33:16.2
26378 Natalia Kaalik00:33:19.2Rahvajooks12 13:38:19.200:00:07.100:33:19.2
27297 Marcus Tera00:34:01.7Rahvajooks14Jõhvi Põhikool13:39:01.700:00:03.100:34:01.7
28262 Agnes Pärnamägi00:35:03.2Rahvajooks13 13:40:03.200:00:04.900:35:03.2
29371 Lisette Villers00:35:19.4Rahvajooks1413:40:19.400:00:08.800:35:19.4
30382 Sandra Kompane00:35:26.7Rahvajooks15 13:40:26.700:00:07.100:35:26.7
31351 Ivika Villers00:35:41.4Rahvajooks16 13:40:41.400:00:08.100:35:41.4
32287 Kairi Pihlak00:35:43.7Rahvajooks17 13:40:43.700:00:05.600:35:43.7
33375 Henri Harold Trenholm00:35:44.4Rahvajooks15 13:40:44.400:00:06.400:35:44.4
34381 Julia Zimovtseva00:35:45.7Rahvajooks18 13:40:45.700:00:06.400:35:45.7
35384 Gisela Kangur00:36:32.4T 2004.-2005.a.2 13:41:32.400:00:08.400:36:32.4
36302 Marili Kuusemäe00:36:35.7Rahvajooks19 13:41:35.700:00:04.900:36:35.7
37354 Katrin Viimsalu00:36:57.4Rahvajooks20 13:41:57.400:00:08.400:36:57.4
38356 Krista Kool00:36:57.7Rahvajooks21 13:41:57.700:00:08.100:36:57.7
39313 Olga Kronk00:38:11.7Rahvajooks22 13:43:11.700:00:06.400:38:11.7
40282 Jolan Aas00:38:30.9T 2004.-2005.a.3Iisaku gümnaasium13:43:30.900:00:06.900:38:30.9
41300 Margo Pihlak00:39:58.9Rahvajooks16 13:44:58.900:00:04.400:39:58.9
42366 Rimma Shumakova00:40:25.7Rahvajooks23 13:45:25.700:00:10.400:40:25.7
43365 Pavel Muhhin00:43:48.7Rahvajooks17 13:48:48.700:00:07.300:43:48.7
44346 Anna Muhhina00:44:04.4Rahvajooks24Eesti Energia Spordiklubi13:49:04.400:00:08.900:44:04.4
45349 Ele Hansen00:45:25.9Rahvajooks25TahmaToomas oü13:50:25.900:00:09.600:45:25.9
46355 Kersti  Küpar00:45:25.9Rahvajooks26 13:50:25.900:00:09.600:45:25.9
47364 Pauline Hovinen-Krõlova00:46:20.8Rahvajooks27-13:51:20.800:00:14.100:46:20.8
48360 Martin Ivanov00:46:24.7Rahvajooks18 13:51:24.700:00:13.800:46:24.7
999999325 Teet EnokDNFRahvajooks999999Katevara OÜ 99:99:9900:19:18.0
99999982 Riko MurutaluNot startedRahvajooks999999  99:99:9999:99:99
999999263 Agnes PärnamägiNot startedRahvajooks999999  99:99:9999:99:99
999999265 Aleksandra TumašNot startedRahvajooks999999  99:99:9999:99:99
999999281 Jekaterina MirotvortsevaNot startedRahvajooks999999KJKKalev Sillamäe 99:99:9999:99:99
999999284 Kaarel-Paulus KaeramaaNot startedRahvajooks999999  99:99:9999:99:99
999999289 Katja BabokinaNot startedT 2004.-2005.a.999999Jõhvi Vene Põhikool 99:99:9999:99:99
999999292 Kristiina NõmbergNot startedT 2004.-2005.a.999999Jõhvi Põhikool 99:99:9999:99:99
999999301 Marii MännisteNot startedRahvajooks999999Pallikava 99:99:9999:99:99
999999309 Melani NõlvakNot startedRahvajooks999999Jõhvi Gümnaasium/Jõhvi spordikool 99:99:9999:99:99
999999310 Merilin AlgmaNot startedRahvajooks999999Pallikava 99:99:9999:99:99
999999321 Riina LaherandNot startedRahvajooks999999Pallikava 99:99:9999:99:99
999999348 Diana PäslaneNot startedRahvajooks999999Tartu Ülikool 99:99:9999:99:99
999999358 Kristiina BogensNot startedRahvajooks999999Jõhvi Gümnaasium 99:99:9999:99:99
999999367 Sergei SerzantovNot startedRahvajooks999999  99:99:9999:99:99

Kõnd 5 km tulemused

KohtNr.NimiAegKlassKoht klassisKlubiTODStartFinish
1369 Lisett Pärna00:45:23.9Kõnd113:50:23.900:00:10.900:45:23.9
2338 Kersti Orel00:46:00.4Kõnd2 13:51:00.400:00:14.800:46:00.4
3336 Helen Orel00:46:00.7Kõnd3 13:51:00.700:00:14.800:46:00.7
4374 Aili Zamahhova00:46:09.2Kõnd4 13:51:09.200:00:11.400:46:09.2
5335 Anna Romanenko00:46:11.5Kõnd5Lauatennise klubi üks-teist13:51:11.500:00:10.800:46:11.5
6343 Piret Pärna00:47:23.2Kõnd6Maag Grupp AS13:52:23.200:00:10.800:47:23.2
7370 Egon Ratasepp00:47:24.9Kõnd1 13:52:24.900:00:11.900:47:24.9
8340 Maarika Priske00:48:28.4Kõnd7 13:53:28.400:00:08.800:48:28.4
9337 Kaja Vahter00:49:37.9Kõnd8Toila Gümnaasium13:54:37.900:00:10.100:49:37.9
10341 Merle Maasik00:49:37.9Kõnd9Jõhvi Põhikool13:54:37.900:00:10.100:49:37.9
11342 Olev Mihkelson00:51:16.2Kõnd2Viru Maakohus13:56:16.200:00:12.100:51:16.2
12339 Liina Mihkelson00:51:22.2Kõnd10Jõhvi Põhikool13:56:22.200:00:12.600:51:22.2
13344 Vaike Pärn00:51:45.9Kõnd11 13:56:45.900:00:15.800:51:45.9
14334 Annika Lüüde00:52:05.7Kõnd12Jõhvi Lasteaiad13:57:05.700:00:11.800:52:05.7

Tillujooksu tulemused

Paremust ei selgitatud, jooksjad on reastatud vanuse ja tähestiku järjekorras. 

1Albert Erik Luus2017Voka lasteaedToila
2Elisabet Luus2017  
3Emilia Lattu2017  
4Raiko Paumer2017  
5Reimond Sigora2017Kannike lasteaed 
6Aleksei Olisov2016  
7Eva Zõmkova2016Pillerkaare lasteaedJõhvi
8Hanna Juhanson2016KalevipoegJõhvi
9Horret Põllumäe2016Sipsiku LasteaedJõhvi
10Kaur Selder2016 Jõhvi
11Lanselot Nils Pärn2016Jõhvi LasteaiadJõhvi
12Teodor Toovis2016Toila lasteaed NaerumeriToila
13Eerik Lattu2015KalevipoegJõhvi
14Gretely Kuningas2015Lasteaed "Pillerkaar"Jõhvi
15Harald Olt2015  
16Lisandra Margaret Helstein2015Jõhvi LasteaiasJõhvi
17Rafael Sigora2015Kannike lasteaed 
18Sandra Mark2015KalevipoegJõhvi
19Sofia Paiste2015 Alutaguse vald
20Sofia Skolozhabskyy2015LasteaedJohvi
21Steven Jõesaar2015Jõhvi Lasteaiad - PillerkaarJõhvi
22Vladislava Majorova2015  
23Aleks Pakrodovs2014  
24Aurelia Ahu2014Illuka lasteaedAlutaguse vald
25Danil Dimitov2014  
26Jevgenia Fatun2014Jõhvi lasteaedJõhvi
27Karl Selder2014 Jõhvi
28Ketlin Kender2014Toila lasteaed NaerumeriToila vald
29Kärt Reiska2014Voka LasteaedToila vald
30Maria Zõmkova2014Pillerkaare lasteaedJõhvi
31Martina Rumbahh2014Lasteaed MišutkaKohtla-Järve
32Milla Tasane2014Luunja lasteaed MidrimaaLuunja vald
33Pihel Pärl Gamzejev2014Lasteaed PillerkaarJõhvi
34Timothe Belinin2014Lepatriinu 
35Aaron Raukas2013Otepää lasteaedOtepää
36Aleksande Lis2013Tareke lasteaed 
37Britta Krilovs2013Voka lasteaed NaksitrallidToila vald
38Elize Gutseva2013KalevipoegJõhvi
39Isabel Vallimäe2013Mai lasteaedPärnu
40Karl-Cristjan Peenema2013Jõhvi Lasteaiad (Kalevipoja maja)Jõhvi
41Karl-GustavPeenema2013Jõhvi lasteaedJõhvi
42Kristofer Kelder2013KalevipoegJõhvi
43Lysandra Zvorygin2013Rukkilille lasteaedKohtla-Järve
44Makar Shurgin2013  
45Maria Fedorenko2013Jõhvi Lasteaiad Jõhvi
46Maria Petrištševa2013Narva PSKNarva
47Mia Saul2013 Mäetaguse vald
48Platon Košubin2013K-Järve lasteaed TarekeKohtla-Järve
49Robert Marhel2013  
50Andrei Gurov2012Pillerkaare lasteaedJõhvi
51Arina Tsernikova2012Lasteaed KalevipoegJohvi
52Dimitri Konovalov2012Sipsiku LasteaedJõhvi
53Evelin Aleksejeva2012 Johvi
54Evelina Matjusenko2012 Jõhvi
55Kristofer Kushometov2012Sipsiku LasteaedJõhvi
56Margareth Mets2012Sipsiku LasteaedJõhvi
57Margarita Goshka2012Punamütsike lasteaedKohtla-Järve
58Marta Elise Mihkelson2012LA KalevipoegToila
59Martin Varb2012Rukkilille lasteaedKohtla-Järve
60Olivia-Aleksandra Romanenko2012Lauatennise klubi üks-teistJõhvi
61Sten Romet Prunhof2012Sipsiku LasteaedJõhvi
62Aleksandra Jetsevkaja2011  
63Diana Lis2011 Kohtla-Järve
64Joel Aaron Reiska2011Voka Lasteaed / FC PhoenixToila vald
65Markus Raketski2011 Jõhvi
66Valeria Muhhina2011 Jõhvi
67Artjom Shurygin2010  
68Michelle Elizabeth Škubel2010TreeningpartnerJõhvi
69Ilja Zussi  Kohtla-Järve
70Maria Hämäläjnen  

Ahtme

 

rahvajooksu T-särk